OSRAM LEDinspect POCKET 160 LEDIL204
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LEDinspect® simplifies DIY projects – specially-developed for maintaining and repairing vehicles, transforms light from an afterthought into a functional tool. The design of each lamp takes into account how the light is used and includes different extra features to ease work. Features; Luminance: 160lm (high) and 75lm (low), Magnetic with hook, clip and protection class: IP44, IK07, Rechargeable 3.7V 1,500 mAh, Li-ion battery, OSRAM quality in small and compact design with multifunctional features, Increased lifetime thanks to long-lasting LEDs. Benefits; Ideal illumination for all types of inspection and maintenance, Flexible mounting possibilities as well as dirt-resistant, Easy charge via USB port & DC/AC (with charging cable).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDinspect POCKET 160 LEDIL204 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 63 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 127 mm |
| Kõrgus/sügavus | 34 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 3.7 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Süsteemi võimsus | 2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 160 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.